[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Vizyon & Misyon

Mobilya ve teknoloji alanındaki gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi, kapasitemizi ve standartlarımızı sürekli geliştirmek, sektörel standartların üzerinde tutarak birçok ülkeye hizmet sağlamak ve sektöre yön veren bir marka olmak öncelikli hedefimizdir. Özellikle sağlık konusunda farklılık ve farkındalık yaratarak Türkiye’deki ve Avrupa’daki birçok önemli satış noktasında tercih edilmek önceliklerimiz arasındadır.

Stylewood olarak öncelikli misyonumuz; başarılı AR-GE çalışmalarımız ışığında yaşam alanlarına dair sağlıklı, doğal ve dayanıklı ahşap ürünleri üreterek müşterilerimize sunmaktır. Dünya standartlarında kabul gören dayanıklı, antikansorejen ve doğal ürünlerimizin kusursuz olmasını hedefleyen firmamız, piyasaya sunduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilerden gelen talepleri en üst düzeyde karşılamayı amaç edinmiştir.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ