[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

NEDEN AHŞAP KULLANMALIYIZ ?

Mobilya kısa süreli bir yatırım değil, uzun süreli bir yatırımdır. Bu nedenle de mobilya modellerinizi seçerken pahalıdan veya ucuzluk gibi maddiyattan önce kaliteli malzemeler kullanılan ve olumsuz olarak sizi hiç etkilemeyecek olan mobilya modellerini seçmeniz gerekmektedir. Bu nedenle de bakıldığı zaman en kaliteli ve en dayanıklı mobilya modelleri olan ahşap mobilyalar ön plana çıkıyor. 
 

Ahşap dekorasyon ürünleri ve ahşap mobilya modelleri, hem şıklık bakımından hem de ekonomik açıdan birçok kriterde en uygun modellerin başında geliyor. Tamamen doğal olan ve insan sağlığını kötü yönde etkileyecek olan ahşap mobilya modelleri, evinizdeki ısı ve nem derecesine de müdahale eder ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak adına idealdir.
 

Öncelikli olarak ahşap kullanımı, genç ve çocuk odaları için ideal seçeneklerdir. Son yıllarda sıklıkla kullanılan ahşap mobilya modelleri, çocuklarınız için sağlıklı bir ortam yaratmaktadır.  
 

Mutfakta kullanılan ve kanserojen etkilere yol açabilecek sağlığa zararlı birçok malzemeden farklı olarak ahşap kaplar, sunum tahtaları, kesme tahtaları gibi birçok ahşap dekorasyon ürünleri besinlerimizin zararlı maddelerle temasını engeller. Doğal ve sağlıklı bir yaşam sunar.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ